تولۇق ئاپتوماتىك سىلىندىرلىق ياپىلاق قېلىپ كېسىش ماشىنىسى
تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇماتلار
| ئەڭ چوڭ قەغەز چوڭلۇقى | 460mm×585mm |
| ئەڭ تۆۋەن قەغەز چوڭلۇقى | 140mm×180mm |
| تۇتقۇچ گىرۋىكى | 6-8 مىللىمېتىر |
| زاپاس دائىرىسى | 50-350g/㎡ |
| سىلىندىر ئورالمىسىنىڭ قېلىنلىقى | 1.2 مىللىمېتىر |
| ئەڭ يۇقىرى يوپۇرماق بېسىش سۈرئىتى | 2500 |
| يەم بېرىش ئورنىدىكى ئەڭ چوڭ ئۈيۈم ئېگىزلىكى | 325 مىللىمېتىر |
| ماشىنا ئېغىرلىقى | 3 توننا |
| ئاساسلىق ماتورنىڭ كۈچى | 5 كىلوۋات |
| ئىسسىتىش تاختىسىنىڭ كۈچى | 5 كىلوۋات |
| ئۆلچەم | 3000×1600×1700mm |
قوشۇمچە زاپچاسلار
| ئالتە تەرەپلىك ئاچقۇچ | 1 توپلام |
| ياپلاق باشلىق بۇراما | 1 دانە |
| فىلىپس بۇراغۇچ | 1 دانە |
| قىرغۇچ | 2 دانە (1 چوڭ، 1 كىچىك) |
| قايچا | 1 دانە |
| پولات سىزغۇچ | (300 مىللىمېتىر) – 1 پارچە |
| ئوچۇق ئۇچلۇق ئاچقۇچلار توپلىمى | (8-24 مىللىمېتىر) – 1 يۈرۈش |
| تەڭشىگىلى بولىدىغان ئاچقۇچ | (0-300mm) – 1 پارچە |
| روللىق يوتقان پولات يوپۇرماق | 1 پارچە |
چۈشەندۈرۈش2
بۇ ئۈسكۈنە تېخنىكىلىق ئىقتىدارىدىن باشقا، سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرىدا ئالاھىدە كۆپ ئىقتىدارلىقلىقىنى نامايان قىلىدۇ. ئۇنىڭ كۆپ ماتېرىياللىق ماسلىشىشچانلىقى ئادەتتىكى قەغەز ئاساسلىرىدىن باشقا، PET پىلاستىنكىسى، ئاليۇمىن يوپۇرماق ۋە بىرىكمە لامىنات قاتارلىق سۈنئىي ماتېرىياللارنىمۇ ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ، بۇ زامانىۋى ئىمكانىيەتلىك ئورالما چارىلىرى ئۈچۈن مۇھىم ئالاھىدىلىك. ئاپتوماتلاشتۇرۇلغان ئىشلەپچىقىرىش لىنىيىسىنىڭ سەپلىمىسى ئەقلىي يېمەكلىك بېرىش مېخانىزمى ۋە كومپيۇتېرلاشتۇرۇلغان قالدۇق چىقىرىش سىستېمىسىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ، بۇ ئارقىلىق ئەنئەنىۋى تەكشى تاختاي سىستېمىلىرىغا سېلىشتۇرغاندا ئىشلەپچىقىرىش ئۈنۈمىنى %40-60 ئاشۇرىدىغان ئۈزۈلمەس مەشغۇلات دەۋرىيلىكىگە ئېرىشىدۇ. بۇ مەشغۇلات ئۈنۈمى بۇ ماشىنىنى يېمەكلىك ئورالمىسىدىن تارتىپ ئاپتوموبىل زاپچاسلىرى ئىشلەپچىقىرىشقىچە بولغان ساھەلەردە مۇھىم ئۇل ئەسلىھە قىلىپ بېكىتتى. ئۇنىڭدىن باشقا، ئۇنىڭ ئېنېرگىيە تېجەيدىغان لايىھىسى ۋە ئاز مىقداردىكى ماتېرىيال ئىسراپچىلىقى زامانىۋى مۇھىت ئۆلچەملىرىگە ماس كېلىدۇ، مودۇللۇق قۇرۇلمىسى بولسا خاسلاشتۇرۇلغان زاكازلارغا ماسلىشىش ئۈچۈن تېز سۈرئەتتە قورال ئۆزگەرتىشكە يول قويىدۇ، بۇ ئۇنى سانائەت 4.0 ئەقلىي ئىشلەپچىقىرىش مۇھىتىنىڭ ئاساسلىق تېخنىكىسىغا ئايلاندۇرىدۇ.






