CR 1060 ئاپتوماتىك سىيرىۋېتىش قېلىپ كېسىش ماشىنىسى

يەتكۈزۈش ئورنى
قەغەزنى سۈمۈرۈش ۋە ئاستىلىتىش مېخانىكىلىق قەغەز قوبۇل قىلىش ۋە بەلگە قويۇش چوتكىسى مېخانىزمىنى قوللىنىپ، قەغەزنى ياپلاق قەغەز ئۈسكۈنىسىگە ئايلاندۇرىدۇ.

قېلىپ كېسىش ئۈسكۈنىسى
قېلىپ كېسىش ئاساسى تاختىسى ۋە پىچاق تاختىسىنىڭ بىخەتەر لايىھىسى، ئاسان يۆتكىلىدۇ. ئايلانما ئۈسكۈنىنىڭ لايىھىسى تاختىنى تەڭشەشنى تېخىمۇ تېز ۋە قولايلىق قىلىدۇ. ھاۋا بېسىمى بىلەن مۇقىملىقنى ئەسلىگە كەلتۈرۈش. ماشىنا ئىشلەۋاتقاندا، قەغەز يەتكۈزۈش ۋە قەغەز قۇلۇپلاش ئۈسكۈنىسى ئۈستۈنكى تاختا رامكىسىنى تېخىمۇ پۇختا، تېخىمۇ توغرا ۋە تېخىمۇ ۋاقىت تېجەيدۇ.

ئاساسلىق سۈرئەت ئۆزگەرتكۈچ
قۇرت ئوق ماتېرىيالى گېرمانىيە قېتىشمىسىدىن ياسالغان، ئېنىق ماشىنا بىر تەرەپ قىلىش ئىقتىدارىغا ئىگە، يۇقىرى ئېنىقلىقتا، بولۇپمۇ ئۇپراشقا چىداملىق. ئېگىلگەن ئوق، قۇرت ئوقى سوقۇش ۋە يۇقىرى سوۋۇتۇش جەريانىنى ئىشلىتىدۇ، ئۇزۇن ئۆمۈر كۆرىدۇ. تەۋرىنىش تاياقچىسى چوڭايتىلغان، مايكا ئوقى قېلىنلاشتۇرۇلغان، شۇڭا قېلىپ كېسىش ئىقتىدارى يۇقىرى، ئۇپراشقا چىداملىق.

پنېۋماتىك مۇفتا
مۇقىم ۋە بىخەتەر يۈرۈش ئۈچۈن شاۋقۇن ۋە پنېۋماتىك تەسىرنى تۆۋەنلىتىش ئۈچۈن ئىمپورت قىلىنغان زاپچاسلار. ياۋروپا ئېكسپورت ئۆلچىمىگە ئۇيغۇن. ئىتالىيە yuyi مۇفتىسى تېخىمۇ مۇقىم.

تۇتقۇچ تاياق ۋە زەنجىر
تۇتقۇچ بالداققا ئالاھىدە قاتتىق ئاليۇمىن قېتىشمىسى تىپىدىكى ماتېرىيال ئىشلىتىلگەن، يۈزى ئانودلانغان، تەڭشەش جەريانىدا توغرا قېلىپ كېسىش ئىقتىدارىغا ئىگە، مۇكەممەل ئېنىقلىق كونترول قىلىنىدۇ؛ تۇتقۇچ بالداق ئاساسلىق زەنجىر ئالاھىدە زەنجىرلەرنى قوللىنىدۇ، كۈچلۈكلۈكى تەخمىنەن %45 ئاشىدۇ، ئېنىقلىقنىڭ مۇقىملىقىنى ياخشىلايدۇ، ئىشلىتىش ئۆمرىنى ئۇزارتىدۇ.

ئاساسلىق زەنجىر قوزغاتقۇچ
ئاساسلىق ماشىنا زەنجىرى گېرمانىيەنىڭ رېنولد، تەيۋەندە ئىشلەنگەن ئارىلىق مېخانىزم قوزغاتقۇچ بولۇپ، قېلىپ كېسىشنىڭ ئېنىقلىقىنى يۇقىرى كۆتۈرىدۇ، ئۈسكۈنىلەرنىڭ بىخەتەرلىكىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ، ماشىنا بۇزۇلۇشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ، ئىشلىتىش ئۆمرىنى ئۇزارتىدۇ.

ئادەم-ماشىنا ئارايۈزى
بۇ ماشىنا ئادەم بىلەن ماشىنا ئالاقىسى ئۈچۈن ئىمپورت قىلىنغان يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى ئادەم-ماشىنا ئارايۈزىنى قوللىنىدۇ، ئۇ ماشىنىنىڭ ئىجرا قىلىنىش ئەھۋالىنى ھەقىقىي ۋاقىتتا كۆزىتەلەيدۇ ۋە كۆرسىتەلەيدۇ، ماشىنىنى تەڭشەش ۋە مەسىلىلەرنى ھەل قىلىش ئۈچۈن تەپسىلىي مەشغۇلات ۋە مەسىلىنى ھەل قىلىش ئۇسۇللىرى بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ.

ئېلېكتر ئۈسكۈنىسى
بۇ ماشىنا SIEMENS PLC تەرىپىدىن كونترول قىلىنىدۇ، چاستوتا ئۆزگەرتىش ئىقتىدارىغا ئىگە. ھەر خىل ئېلېكتر زاپچاسلىرى، ئالماشتۇرغۇچ ياپونىيە، فرانسىيە، تەيۋەن قاتارلىق داڭلىق ماركىلىق مەھسۇلاتلاردا ئىشلىتىلىدۇ. توغرا مەشغۇلات كونترولى ۋە مۇقىم ئىقتىدار.
تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇماتلار
| ئەڭ چوڭ قەغەز چوڭلۇقى | 1060mm×760mm |
| ئەڭ تۆۋەن ۋاراق چوڭلۇقى | 420mm×350mm |
| ئەڭ چوڭ قېلىپ كېسىش چوڭلۇقى | 1050mm×750mm |
| تۇتقۇچ گىرۋىكى | ≥6 مىللىمېتىر |
| ئىچكى قوغلىشىش چوڭلۇقى | 1120mm×786mm |
| زاپاس دائىرىسى | 80-2000g/m2 قەغەز 0.1-2mm قەغەز ≤4mm گاۋرىڭلىق |
| قېپىنى كېسىش توغرىلىقى | ≤±0.075mm (كېسىش) |
| ئەڭ چوڭ قېلىپ كېسىش كۈچى | 300 توننا |
| ئەڭ يۇقىرى قېلىپ كېسىش سۈرئىتى | 7000/سائەتلىك قېلىپ كېسىش |
| ئەڭ چوڭ يەملەش ئۈيۈمىنىڭ ئېگىزلىكى | 1600mm (ياغاچ پالتا قوشۇلغان) |
| ئەڭ يۇقىرى يەتكۈزۈش ئۈيۈم ئېگىزلىكى | 1500 (ياغاچ پالتا قوشۇلغان) |
| ھاۋا ئېھتىياجى | 0.6-0.7Mpa≥0.6m3/مىنۇت |
| ساپ ئېغىرلىقى تەخمىنەن | تەخمىنەن 16.5 توننا |
| ئاساسلىق ماتورنىڭ قۇۋۋىتى | 11KW |
| تولۇق يۈكلۈك ۋات | 18 كىلوۋات |
| ئومۇمىي ئۆلچەم | 7500mm (ئۇزۇنلۇقى: ئالدىن قەغەز قاچىلاش ئۈسكۈنىسى قوشۇلغان) × 4000mm (ئېنىقلىقى: سۇپا قوشۇلغان) × 2300mm (ئېگىزلىكى) |
ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرىنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى
| PLC كومپيۇتېر پروگراممىسىنى كونتروللىغۇچ | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئادەم-ماشىنا ئارايۈزى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئاساسلىق ماشىنا يەتكۈزۈش سىستېمىسى | بىرازىلىيە WEG نىڭ پارتلاشقا قارشى تۇرۇش سىستېمىسى |
| ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى | ياپونىيەنىڭ OMRON |
| ئوپتوئېلېكترونلۇق ئالماشتۇرغۇچ | ياپونىيەنىڭ OMRON |
| ھاۋا ئالماشتۇرغۇچ | شنېيدېر |
| ياستۇق | شىۋېتسىيە SKF |
| ئاساسلىق ماشىنىنىڭ ئۆزگەرتكۈچ | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئازايتىش قۇتىسى | تەيۋەننىڭ CPG |
| ئاساسلىق زەنجىر | گېرمانىيەنىڭ رېنورد شىركىتى |
| ئۈزۈل-كېسىل مېخانىزم | تايۋان |
| سېرۋېر سىستېمىسى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| سىزىقلىق يېتەكلىگۈچ رېلىس | HIWIN |
| ساھىبخاننى قوغداش | مومېنت قوغدىغۇچ |
| تېمپېراتۇرا كونترول سىستېمىسى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئاساسلىق ماشىنىنىڭ ماي بىلەن تەمىنلەش سىستېمىسى | تەيۋەننىڭ WEILIANG |
چۈشەندۈرۈش2

