01
900 تولۇق ئاپتوماتىك يۇمىلاق ياسسىلاش ۋە قىزىق مۆھۈر بېسىش ماشىنىسى
ئاساسلىق ئالاھىدىلىكلەر
1. ئىنتايىن تېز ۋە ئۈنۈملۈك ئىشلەپچىقىرىش
ئىمپورت قىلىنغان سېرۋو قوزغاتقۇچ سىستېمىسى بىلەن تەمىنلەنگەن، ئىشلەش سۈرئىتى مىنۇتىغا 2500 قېتىمغىچە. ئىنچىكە سىزىقلار ۋە چوڭ تىپتىكى ئالتۇن رەڭلىك نەقىش قەغىزىگە ماس كېلىدۇ. يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى، رەقەملىك قىزىق مۆھۈرلەش ئورۇنلاشتۇرۇش ئېھتىياجىغا مۇكەممەل ماسلاشتۇرۇلغان.
2. ئەقلىي ئىقتىدارلىق ئۆز-ئارا تەسىر كۆرسىتىدىغان سىستېما
سېزىمچان ئېكران تاختىسى لايىھىسى، بەلگىلەنگەن شارائىتنى كونترول قىلىش ئاسان، يوپۇرماقنىڭ ئۇزۇنلۇقى، سەكرەش قەدەم سانىنى تەڭشىگىلى بولىدۇ، ئالتۇن يوپۇرماق ئاگاھلاندۇرۇش سىستېمىسى قالغان سەرپ قىلىنىدىغان ماتېرىياللارنىڭ مىقدارىنى ھەقىقىي ۋاقىتلىق نازارەت قىلىدۇ.
3. كەڭ دائىرىلىك قوللىنىش دائىرىسى
بۇ مەھسۇلاتنى Colgate، Wuliangye قاتارلىق نۇرغۇن يەرلىك كارخانىلار ئىشلىتىدۇ.
ئىمپورت قىلىنغان سېرۋو قوزغاتقۇچ سىستېمىسى بىلەن تەمىنلەنگەن، ئىشلەش سۈرئىتى مىنۇتىغا 2500 قېتىمغىچە. ئىنچىكە سىزىقلار ۋە چوڭ تىپتىكى ئالتۇن رەڭلىك نەقىش قەغىزىگە ماس كېلىدۇ. يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى، رەقەملىك قىزىق مۆھۈرلەش ئورۇنلاشتۇرۇش ئېھتىياجىغا مۇكەممەل ماسلاشتۇرۇلغان.
2. ئەقلىي ئىقتىدارلىق ئۆز-ئارا تەسىر كۆرسىتىدىغان سىستېما
سېزىمچان ئېكران تاختىسى لايىھىسى، بەلگىلەنگەن شارائىتنى كونترول قىلىش ئاسان، يوپۇرماقنىڭ ئۇزۇنلۇقى، سەكرەش قەدەم سانىنى تەڭشىگىلى بولىدۇ، ئالتۇن يوپۇرماق ئاگاھلاندۇرۇش سىستېمىسى قالغان سەرپ قىلىنىدىغان ماتېرىياللارنىڭ مىقدارىنى ھەقىقىي ۋاقىتلىق نازارەت قىلىدۇ.
3. كەڭ دائىرىلىك قوللىنىش دائىرىسى
بۇ مەھسۇلاتنى Colgate، Wuliangye قاتارلىق نۇرغۇن يەرلىك كارخانىلار ئىشلىتىدۇ.
تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇماتلار
| ئەڭ چوڭ قەغەز چوڭلۇقى | 640mm×900mm |
| ئەڭ تۆۋەن قەغەز چوڭلۇقى | 290mm×400mm |
| ئەڭ چوڭ مۆھۈرلەش چوڭلۇقى | 640mm×900mm |
| تۇتقۇچ گىرۋىكى | 8-10 مىللىمېتىر |
| زاپاس دائىرىسى | 50-350g/㎡ |
| سىلىندىر ئورالمىسىنىڭ قېلىنلىقى | 1.2 مىللىمېتىر |
| ئەڭ يۇقىرى يوپۇرماق بېسىش سۈرئىتى | 2500 |
| يوپۇرماققا مۆھۈر بېسىش ئېنىقلىقى | ±0.2mm |
| ئىسسىتىش رايونلىرى | 3 ئۈچ |
| تېمپېراتۇرا تەڭشىگىلى بولىدىغان دائىرە | 30-200℃ |
| يەم بېرىش ئورنىدىكى ئەڭ چوڭ ئۈيۈم ئېگىزلىكى | 340 مىللىمېتىر |
| ماشىنا ئېغىرلىقى | 7.0 7.0توننا |
| ئاساسلىق ماتورنىڭ كۈچى | 7.5KW |
| ئىسسىتىش تاختىسىنىڭ كۈچى | 8.5KW |
| ئۆلچەم | 3850×2150×1750mm |
ئېلېكتر سەپلىمە جەدۋىلى
| 1 | (PLC) | يېڭىلىق يارىتىش |
| 2 | (HMI) | يېڭىلىق يارىتىش |
| 3 | (VFD) | يېڭىلىق يارىتىش |
| 4 | (سېرۋو) | يېڭىلىق يارىتىش |
قوشۇمچە زاپچاسلار
| ئالتە تەرەپلىك ئاچقۇچ | 1 توپلام |
| ياپلاق باشلىق بۇراما | 1 دانە |
| فىلىپس بۇراغۇچ | 1 دانە |
| قىرغۇچ | 2 دانە (1 چوڭ، 1 كىچىك) |
| قايچا | 1 دانە |
| پولات سىزغۇچ | (300 مىللىمېتىر) – 1 پارچە |
| ساقلاپ قويۇش ئۈزۈكى | 30 پارچە |
| باھار | 20 دانە |
| يوپۇرماق يەم بېرىش رولىكى | 4 پارچە |
| ئوچۇق ئۇچلۇق ئاچقۇچلار توپلىمى | (8-24 مىللىمېتىر) – 1 يۈرۈش |
| تەڭشىگىلى بولىدىغان ئاچقۇچ | (0-300mm) – 1 پارچە |
| يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق يېلىم | 4 تۇرۇبا |
| روللىق يوتقان پولات يوپۇرماق | 1 پارچە |
| قىزىق مۆھۈرلەش ئاليۇمىن تاختىسى | 2 پارچە |
چۈشەندۈرۈش2



