820 تولۇق ئاپتوماتىك يۇمىلاق ياسسىلاش ۋە قىزىق مۆھۈر بېسىش ماشىنىسى
بۇ ئۈسكۈنە يۇقىرى دەرىجىدىكى ئاپتوماتلاشتۇرۇلغان مەشغۇلات ئىقتىدارىغا ئىگە. قەغەز بېرىش ۋە ئورۇنلاشتۇرۇشتىن تارتىپ قىزىق مۆھۈر بېسىش جەريانىنى تاماملاشقىچە، ئۇ ئاپتوماتىك ۋە راۋان ئىشلىيەلەيدۇ، ئىشلەپچىقىرىش ئۈنۈمىنى زور دەرىجىدە ئۆستۈرەلەيدۇ. ئۇنىڭدىن باشقا، ئۇ ئادەتتىكى كارتون، قاپلانغان قەغەز ۋە ھەر خىل يوپۇرماق قاتارلىق ھەر خىل قەغەز ۋە قىزىق مۆھۈر بېسىش ماتېرىياللىرىغا ماسلىشىپ، ھەر خىل ئىشلەپچىقىرىش ئېھتىياجىنى قاندۇرالايدۇ. بۇنىڭدىن باشقا، بۇ ماشىنا ئەقلىي ئىقتىدارلىق كونترول سىستېمىسى بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، قىزىق مۆھۈر بېسىش تېمپېراتۇرىسى، بېسىمى ۋە سۈرئىتى قاتارلىق پارامېتىرلارنى توغرا تەڭشەپ، مەھسۇلات سۈپىتىنىڭ مۇقىملىقى ۋە مۇقىملىقىغا كاپالەتلىك قىلالايدۇ. سودا تەبرىك كارتىسى، ئورالما قۇتىلىرى ياكى بەلگىلەرنى ئىشلەپچىقىرىشتا ئىشلىتىلىشىدىن قەتئىينەزەر، تولۇق ئاپتوماتىك سىلىندىرلىق ياپىلاق قىزىق مۆھۈر بېسىش ماشىنىسى ۋەزىپىلەرنى ناھايىتى ياخشى ئورۇندىيالايدۇ.
تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇماتلار
| ئەڭ چوڭ قەغەز چوڭلۇقى | 570mm×820mm |
| ئەڭ تۆۋەن قەغەز چوڭلۇقى | 210mm×280mm |
| ئەڭ چوڭ مۆھۈرلەش چوڭلۇقى | 570mm×820mm |
| تۇتقۇچ گىرۋىكى | 8-10 مىللىمېتىر |
| زاپاس دائىرىسى | 50-350g/㎡ |
| سىلىندىر ئورالمىسىنىڭ قېلىنلىقى | 1.2 مىللىمېتىر |
| ئەڭ يۇقىرى يوپۇرماق بېسىش سۈرئىتى | 2500 |
| يوپۇرماققا مۆھۈر بېسىش ئېنىقلىقى | ±0.2mm |
| ئىسسىتىش رايونلىرى | 3 ئۈچ |
| تېمپېراتۇرا تەڭشىگىلى بولىدىغان دائىرە | 30-200℃ |
| يەم بېرىش ئورنىدىكى ئەڭ چوڭ ئۈيۈم ئېگىزلىكى | 325 مىللىمېتىر |
| ماشىنا ئېغىرلىقى | 5.7 توننا |
| ئاساسلىق ماتورنىڭ كۈچى | 7.5KW |
| ئىسسىتىش تاختىسىنىڭ كۈچى | 7.5KW |
| ئۆلچەم | 3800×2100×1700mm |
ئېلېكتر سەپلىمە جەدۋىلى
| 1 | (PLC) | يېڭىلىق يارىتىش |
| 2 | (HMI) | يېڭىلىق يارىتىش |
| 3 | (VFD) | يېڭىلىق يارىتىش |
| 4 | (سېرۋو) | يېڭىلىق يارىتىش |
قوشۇمچە زاپچاسلار
| ئالتە تەرەپلىك ئاچقۇچ | 1 توپلام |
| ياپلاق باشلىق بۇراما | 1 دانە |
| فىلىپس بۇراغۇچ | 1 دانە |
| قىرغۇچ | 2 دانە (1 چوڭ، 1 كىچىك) |
| قايچا | 1 دانە |
| پولات سىزغۇچ | (300 مىللىمېتىر) – 1 پارچە |
| ساقلاپ قويۇش ئۈزۈكى | 30 پارچە |
| باھار | 20 دانە |
| يوپۇرماق يەم بېرىش رولىكى | 4 پارچە |
| ئوچۇق ئۇچلۇق ئاچقۇچلار توپلىمى | (8-24 مىللىمېتىر) – 1 يۈرۈش |
| تەڭشىگىلى بولىدىغان ئاچقۇچ | (0-300mm) – 1 پارچە |
| يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق يېلىم | 4 تۇرۇبا |
| روللىق يوتقان پولات يوپۇرماق | 1 پارچە |
| قىزىق مۆھۈرلەش ئاليۇمىن تاختىسى | 2 پارچە |
چۈشەندۈرۈش2


