1060 تولۇق ئاپتوماتىك ياپىلاق قېلىپ كېسىش ماشىنىسى

ئېلېكتر قۇتىسى
يەم بېرىش ئورنى
ئىمپورت قىلىنغان SKF ياستۇقلىرى
RENORD نىڭ ئاساسلىق زەنجىرى
ئاساسلىق ماتور
ئاساسلىق ماتور چاستوتا ئۆزگەرتكۈچ

SIEMENS نىڭ ئادەم-ماشىنا ئارايۈزى
SIEMENS نىڭ سېرۋو سىستېمىسى
Siemens سېرۋو كونتروللىغۇچ

تۇربو
يەم بېرىش ئورنى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | يەم بەرگۈچى: بۇ يەم بېرىش ئۈسكۈنىسى ياۋروپا تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ، تۆت سۈمۈرگۈچ ۋە تۆت پۈۋلىگۈچ بار. سۈمۈرگۈچلەر تەڭشىگىلى بولىدۇ، بۇ ماشىنىنى توختاتماي تۇرۇپ ھەر خىل تىپتىكى ۋە شەكىلدىكى قەغەزنىڭ مۇقىم يەتكۈزۈلۈشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ. ئاسان تەڭشىگىلى بولىدىغان ئىقتىدارلار قەغەزنى نېپىزلەشتۈرۈپ، توغرا يەتكۈزۈشنى ئەمەلگە ئاشۇرالايدۇ. |
|
| 2 | نېپىز قەغەز بېرىش ئۈچۈن ياردەمچى پۈۋلەش ئۈسكۈنىسى |
|
| 3 | توشۇش قاپقىقىدىكى يوپۇرماق ئايرىش پۈۋلەش ئۈسكۈنىسى |
|
| 4 | يان تەرەپتىكى ياتقۇزۇش: يان تەرەپ ياتقۇزۇش، ئالاھىدە لايىھەلەنگەندىن كېيىن، ئىتتىرىش ۋە تارتىش ئىقتىدارىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ. زاپچاسلارنى ئالماشتۇرۇشنىڭ ھاجىتى يوق، ھەر خىل مەھسۇلاتلارغا ئاساسەن مۇۋاپىقنى تاللىسىڭىز بولىدۇ. يان تەرەپ ياتقۇزۇش ئىشلەۋاتقاندا قەغەزنىڭ ھەرىكىتى ئاز بولىدۇ، ھەمدە قەغەزنىڭ يۇقىرى سۈرئەتتە يۆتكىلىشىگە تۆھپە قوشىدىغان قەغەزنىڭ ئۇپرايدىغان يېرى يوق. |
|
| 5 | تۇتقۇچ تاياق ۋە زەنجىر: تۇتقۇچ بالداققا ئالاھىدە قاتتىق ئاليۇمىن قېتىشمىسى تىپىدىكى ماتېرىيال ئىشلىتىلگەن، يۈزى ئانودلانغان، توغرا. تەڭشەش ئارقىلىق قېلىپ كېسىشنى ئەمەلگە ئاشۇرغىلى بولىدۇ، مۇكەممەل ئېنىقلىق كونترول قىلىنىدۇ؛ تۇتقۇچ بالداق ئاساسلىق زەنجىر ئالاھىدە زەنجىرلەرنى قوللىنىدۇ، كۈچلۈكلۈكى تەخمىنەن 45% ئاشىدۇ، ئېنىقلىقنىڭ مۇقىملىقىنى ياخشىلايدۇ، خىزمەت ئۆمرىنى ئۇزارتىدۇ. | ![]() |
ئاساسلىق سۈرئەت ئۆزگەرتكۈچ
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت | |
| 1 | ئاساسلىق سۈرئەت ئۆزگەرتكۈچ:قۇرت ئوق ماتېرىيالى گېرمانىيە قېتىشمىسىدىن ياسالغان، ئېنىق ماشىنا بىر تەرەپ قىلىش ئىقتىدارىغا ئىگە، يۇقىرى ئېنىقلىقتا، بولۇپمۇ ئۇپراشقا چىداملىق. ئېگىلگەن ئوق، قۇرت ئوقى سوقۇش ۋە يۇقىرى سوۋۇتۇش جەريانىنى ئىشلىتىدۇ، ئۇزۇن ئۆمۈر كۆرىدۇ. تەۋرىنىش تاياقچىسىنىڭ چوڭلۇقى چوڭايتىلغان، مايكا ئوقى قېلىنلاشتۇرۇلغان، شۇڭا قېلىپ كېسىش ئىقتىدارى يۇقىرى، ئۇپراشقا چىداملىق. |
| |
| 2 | پنېۋماتىك مۇفتا:مۇقىم ۋە بىخەتەر يۈرۈش ئۈچۈن شاۋقۇن ۋە ھاۋا تەسىرىنى تۆۋەنلىتىش ئۈچۈن ئىمپورت قىلىنغان زاپچاسلار. ياۋروپا ئېكسپورت ئۆلچىمىگە ئۇيغۇن. ئىتالىيە yuyi مۇفتىسى تېخىمۇ مۇقىم. |
| |
| 3 | ئاساسلىق زەنجىر قوزغاتقۇچ:ئاساسلىق ماشىنا زەنجىرى گېرمانىيە، تەيۋەننىڭ رېنولد شىركىتى تەرىپىدىن ئىشلەنگەن بولۇپ، ئارىلىق مېخانىزم قوزغاتقۇچ بولۇپ، قېلىپ كېسىشنىڭ ئېنىقلىقىنى يۇقىرى كۆتۈرىدۇ، ئۈسكۈنىلەرنىڭ بىخەتەرلىكىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ، ماشىنا بۇزۇلۇشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ، ئىشلىتىش ئۆمرىنى ئۇزارتىدۇ. |
| |
| 4 | بىرازىلىيە WEG نىڭ پارتلاشقا قارشى تۇرۇش سىستېمىسى |
| |
| 5 | SIEMENS شىركىتىنىڭ ئۆزگەرتكۈچ | ![]() | |
كېسىش قىسمى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | كېسىش قىسمى:قېلىپ كېسىش ئاستى تاختىسى ۋە پىچاق قېلىپىنىڭ بىخەتەرلىك لايىھىسى، ھەمدە ئاسان يۆتكىلىش ۋە ئايلىنىش ئۈسكۈنىسىنىڭ لايىھىسى تاختىنى قاچىلاش ۋە تاختىنى تەڭشەشنى تېخىمۇ تېز ۋە قولايلىق قىلىدۇ. ھاۋا بېسىمى بىلەن مۇقىم ئەسلىگە كەلتۈرۈش. توختىماي بېرىش ۋە يەتكۈزۈش ئۈسكۈنىسى. |
|
| 2 | مەركىزىي ئورۇنلاشتۇرۇش سىزىقىغا مۇقىملاشتۇرۇلغان؛ پىچاق تاختىسى ۋىنتنىڭ ئەتراپىغا مۇقىملاشتۇرۇلغان قىسقۇچ؛ تىرناق ۋىنتنىڭ ئورنى ۋە مۇقىملاشتۇرۇلۇشىنى تاللاڭ؛ |
|
| 3 | قەغەزنى ياپراقلاش ئۈسكۈنىسى |
|
| 6 | تېز ئاپتوماتىك قۇلۇپلاش ئۈسكۈنىسى بار قۇلۇپلاش تاختىسى؛ ئاستىنقى قۇلۇپلاش تاختىسىدا تېز قۇلۇپلاش ئۈسكۈنىسى بار؛ بىر كۇنۇپكىلىق قۇلۇپلاش كۇنۇپكىسى، چىراغ ئۆچۈرۈلگەندە قۇلۇپلىنىدۇ، چىراغ يانغاندا بوش بولۇپ، قورالسىز تېز قۇلۇپلاش تاختىسىنى ئىشقا ئاشۇرىدۇ ۋە خاتالىقنى تۈزىتىش ۋاقتىنى قىسقارتىدۇ؛ |
|
| 7 | ئېلېكتر كۈچىنى ئاشۇرۇش ۋە بېسىمنى تۆۋەنلىتىش ئۈچۈن ئېكراندا بېسىم تەڭشىلىشى كۆرۈنىدۇ؛ ئادەم-ماشىنا ئارايۈزى قوبۇل قىلىش تەرىپى ۋە مەشغۇلات تەرىپىدە مەشغۇلات قىلغىلى بولىدۇ؛ ئىنسان-ماشىنا ئىنتېرفېيسىنىڭ ھەر ئىككىسى ماشىنىنىڭ بارلىق مەشغۇلاتىنى ئەمەلگە ئاشۇرالايدۇ. | ![]() |
يەتكۈزۈش بۆلۈمى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | يەتكۈزۈش بۆلۈمى:قەغەزنى سۈمۈرۈش ۋە ئاستىلىتىش مېخانىكىلىق يەتكۈزۈش بېسىش چوتكىسى مېخانىزمىنى قوللىنىدۇ، بۇ قەغەز تەكشى قۇلۇپلاش ئۈسكۈنىسىنىڭ ئۈستۈنكى رامكىنى تېخىمۇ پۇختا، تېخىمۇ توغرا بېكىتىشىگە شارائىت ھازىرلايدۇ ھەمدە ۋاقىتنى تېجەيدۇ. تېخىمۇ بىخەتەر ۋە ئىشەنچلىك. | ![]() |
ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئاساسلىق قۇرۇلمىسى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئاساسلىق قۇرۇلمىسى | ![]() |
ئېلېكتر قىسمى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | ئادەم-ماشىنا ئىنتېرفېيسى:بۇ ماشىنا ئادەم بىلەن ماشىنا ئالاقىسى ئۈچۈن ئىمپورت قىلىنغان يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى ئادەم-ماشىنا ئارايۈزىنى قوللىنىدۇ، ئۇ ماشىنىنىڭ ئىجرا قىلىنىش ئەھۋالىنى ھەقىقىي ۋاقىتتا كۆزىتەلەيدۇ ۋە كۆرسىتەلەيدۇ، ماشىنىنى تەڭشەش ۋە مەسىلە ھەل قىلىش ئۈچۈن تەپسىلىي مەشغۇلات ۋە مەسىلە ھەل قىلىش ئۇسۇللىرى بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ. |
|
| 2 | ئېلېكتر ئۈسكۈنىسى:بۇ ماشىنا SIEMENS PLC تەرىپىدىن كونترول قىلىنىدۇ، چاستوتا ئۆزگەرتىش. ھەر خىل ئېلېكتر زاپچاسلىرى، ئالماشتۇرغۇچ ياپونىيە، فرانسىيە، تەيۋەن قاتارلىق داڭلىق ماركىلىق مەھسۇلاتلاردا ئىشلىتىلىدۇ. توغرا مەشغۇلات كونترولى ۋە مۇقىم ئىقتىدار. |
|
| 6 | بۇرۇلۇش چەكلىگۈچ:ناھايىتى سەزگۈر، ماشىنىنىڭ بىخەتەر ئىشلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ ۋە مەشغۇلاتچىنىڭ جىسمانىي يارىلىنىشىنى ئەڭ تۆۋەن چەككە چۈشۈرىدۇ | ![]() |
تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇماتلار
| ئەڭ چوڭ قەغەز بېرىش چوڭلۇقى | 1060mm×760mm |
| ئەڭ كىچىك قەغەز بېرىش چوڭلۇقى | 420mm×350mm |
| ئەڭ چوڭ قېلىپ كېسىش چوڭلۇقى | 1050mm×750mm |
| تۇتقۇچ گىرۋىكى | ≥6 مىللىمېتىر |
| ئىچكى قوغلىشىش چوڭلۇقى | 1120mm×786mm |
| زاپاس دائىرىسى | 80-2000g/m2 قەغەز 0.1-2mm قەغەز≤4mm گاۋرىڭلىق |
| قېپىنى كېسىش توغرىلىقى | ≤±0.075mm (قالىپ كېسىش ۋە مۆھۈر بېسىش) |
| ئەڭ چوڭ قېلىپ كېسىش كۈچى | 300 توننا |
| ئەڭ يۇقىرى قېلىپ كېسىش سۈرئىتى | 7000p/h |
| ئەڭ چوڭ يەملەش ئۈيۈمىنىڭ ئېگىزلىكى | 1600mm (ياغاچ پالتا قوشۇلغان) |
| ئەڭ يۇقىرى يەتكۈزۈش ئۈيۈم ئېگىزلىكى | 1500 (ياغاچ پالتا قوشۇلغان) |
| ھاۋا ئېھتىياجى | 0.6-0.7 MPa≥0.6 m³/مىنۇت |
| ساپ ئېغىرلىقى تەخمىنەن | تەخمىنەن 16.5 ئونس |
| ئاساسلىق ماتورنىڭ قۇۋۋىتى | 11KW |
| تولۇق يۈكلۈك ۋات | 18 كىلوۋات |
| ئومۇمىي ئۆلچەم | 7500mm (ئۇزۇنلۇقى: ئالدىن قەغەز قاچىلاش ئۈسكۈنىسى قوشۇلغان) × 4000mm (ئېنىقلىقى: سۇپا قوشۇلغان) × 2300mm (ئېگىزلىكى) |
ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرىنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى
| PLC كومپيۇتېر پروگراممىسىنى كونتروللىغۇچ | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئادەم-ماشىنا ئارايۈزى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئاساسلىق ماشىنا يەتكۈزۈش سىستېمىسى | بىرازىلىيە WEG نىڭ پارتلاشقا قارشى تۇرۇش سىستېمىسى |
| ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى | شنېيدېر |
| ئوپتوئېلېكترونلۇق ئالماشتۇرغۇچ | ياپونىيەنىڭ OMRON |
| ھاۋا ئالماشتۇرغۇچ | شنېيدېر |
| ياستۇق | شىۋېتسىيە SKF |
| ئاساسلىق ماشىنىنىڭ ئۆزگەرتكۈچ | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئازايتىش قۇتىسى | تەيۋەننىڭ CPG |
| ئاساسلىق زەنجىر | گېرمانىيەنىڭ رېنورد شىركىتى |
| ئۈزۈل-كېسىل مېخانىزم | تايۋان |
| سېرۋېر سىستېمىسى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| سىزىقلىق يېتەكلىگۈچ رېلىس | HIWIN |
| ساھىبخاننى قوغداش | مومېنت قوغدىغۇچ |
| تېمپېراتۇرا كونترول سىستېمىسى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئاساسلىق ماشىنىنىڭ ماي بىلەن تەمىنلەش سىستېمىسى | تەيۋەننىڭ WEILIANG |
چۈشەندۈرۈش2












