1060 ئاپتوماتىك ئۈچ تىك چوڭقۇرلۇقتىكى قاپارتما قىزىق مۆھۈرلەش

ئۆزگىرىشچان چاستوتا ئىسسىتىش سىستېمىسى

ماتور

ئېلېكتر قۇتىسى

يوپۇرماق قويۇش رامكىسى تېز يوپۇرماق ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى

ئىمپورت قىلىنغان SKF ياستۇقلىرى

ئىنسان-ماشىنا ئارايۈزى

قەغەز بېرىش بۆلىكى

Siemens سېرۋو

Siemens سېرۋو كونتروللىغۇچ

ئەنگىلىيە رېنودې زەنجىرى

ئاساسلىق ماتور چاستوتا ئۆزگەرتكۈچ

ئاساسلىق ماتور تۇربىنىسى
يەم بېرىش ئورنى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | يەم بەرگۈچى: بۇ يەم بېرىش ئۈسكۈنىسى ياۋروپا تېخنىكىسى، تۆت سۈمۈرۈش قاچىسى ۋە تۆت پۈۋلىگۈچ بىلەن تەمىنلەنگەن. سۈمۈرۈش قاچىلىرى ماشىنىنى توختاتماي تۇرۇپ ھەر خىل تىپتىكى ۋە شەكىلدىكى قەغەزلەرنى راۋان يەتكۈزۈش ئۈچۈن ئېلاستىكىلىق تەڭشىگىلى بولىدۇ، ھەمدە ئۇلارنىڭ ئاسان تەڭشىلىشى نېپىز قەغەزنى ئېنىق يەتكۈزۈشكە شارائىت ھازىرلايدۇ. |
|
| 2 | نېپىز قەغەزدىن يەم بېرىش ئۈچۈن پۈۋلىگۈچلەر |
|
| 3 | توشۇش تىرناقلىق ئايرىم پۈۋلەش ئۈسكۈنىسى |
|
| 4 | يان تەرەپتىكى ياتقۇزۇش: ئىتتىرىش-تارتىش ئىقتىدارىغا ئىگە ئۆزگىچە لايىھە. مەھسۇلاتنىڭ ھەر خىل ئالاھىدىلىكلىرىگە ماسلىشالايدۇ ھەمدە زاپچاسلارنى ئالماشتۇرۇشنىڭ ھاجىتى يوق. ئىشلىتىش جەريانىدا قەغەزنىڭ ھەرىكىتى ئاز، ئۇپراش ۋە يىرتىلىپ كېتىش خەۋپى يوق، قەغەزنى يۇقىرى سۈرئەتلىك توشۇشنى ئەمەلگە ئاشۇرۇشقا ياردەم بېرىدۇ. |
|
| 5 | تۇتقۇچ تاياق ۋە زەنجىر: قىسىش تاياقچىسى ئالاھىدە قاتتىق ئاليۇمىن قېتىشمىسىدىن ياسالغان بولۇپ، يۈزى ئانودلانغان بولۇپ، توغرا قېلىپ كېسىش ۋە تەڭشەش جەريانىدا توغرىلىقنى ئېنىق كونترول قىلالايدۇ؛ قىسىش تاياقچىسىنىڭ ئاساسلىق زەنجىرى ئالاھىدە زەنجىردىن ياسالغان بولۇپ، بۇ كۈچلۈكلۈكنى تەخمىنەن %45 يۇقىرى كۆتۈرۈپ، توغرىلىقنىڭ مۇقىملىقىنى ئاشۇرىدۇ ۋە ئىشلىتىش ئۆمرىنى ئۇزارتىدۇ. | ![]() |
ئاساسلىق سۈرئەت ئۆزگەرتكۈچ
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت | |
| 1 | ئاساسلىق سۈرئەت ئۆزگەرتكۈچ:يادرولۇق زاپچاسلارنىڭ ئەلا ئىقتىدارى: قۇرت ئوقى گېرمانىيە قېتىشمىسىدىن ياسالغان بولۇپ، يۇقىرى ئېنىقلىق ۋە ئۇپراشقا چىداملىق بولۇش ئۈچۈن ئېنىق پىششىقلاپ ئىشلەنگەن؛ ئەگرى ئوق ۋە قۇرت يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق سوۋۇتۇش جەريانى بىلەن بىرلەشتۈرۈلۈپ ياسالغان بولۇپ، بۇ ئىشلىتىش ئۆمرىنى زور دەرىجىدە ياخشىلايدۇ؛ مايكا تاياقچىسى چوڭايتىلغان ۋە قېلىنلاشتۇرۇلغان بولۇپ، بۇ مۆھۈرلەش كۈچىنى زور دەرىجىدە كۈچەيتىدۇ ھەمدە ئۇپراشقا چىداملىقلىقى يۇقىرى. |
| |
| 2 | پنېۋماتىك مۇفتا:ئىمپورت قىلىنغان زاپچاسلارنى ئىشلىتىش، شاۋقۇن ۋە پنېۋماتىك تەسىرنى ئۈنۈملۈك ئازايتىش، مۇقىم ۋە بىخەتەر ئىشلىتىش، ياۋروپا ئېكسپورت ئۆلچىمىگە ئۇيغۇن. ئىتالىيە يۇيى مۇفتىسى بىلەن تەمىنلەنگەن، ئىقتىدارى ياخشى. |
| |
| 3 | ئاساسلىق زەنجىر قوزغاتقۇچ:بۇ زەنجىر گېرمانىيەنىڭ رېينولدس شىركىتى تەرىپىدىن ياسالغان بولۇپ، تەيۋەن ئارىلىق مېخانىزمى بىلەن ھەرىكەتلەندۈرۈلىدۇ، بۇ قېلىپ كېسىش ئېنىقلىقىنى كۆرۈنەرلىك دەرىجىدە ئاشۇرۇپ، ئۈسكۈنىلەرنىڭ بىخەتەر ئىشلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ، ماشىنىنىڭ بۇزۇلۇش خەۋپىنى ئۈنۈملۈك تۆۋەنلىتىدۇ ۋە ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئىشلىتىش ئۆمرىنى زور دەرىجىدە ئۇزارتىدۇ. |
| |
| 4 | بىرازىلىيە WEG پارتلاشقا چىداملىق |
| |
| 5 | Siemens سېنزورى | ![]() | |
كېسىش قىسمى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | كېسىش قىسمى:قېلىپ كېسىش ئاساسى تاختىسى ۋە پىچاق قېلىپى بىخەتەرلىك لايىھىسى، يۆتكەش ئاسان، تاختاينى قاچىلاش ۋە تەڭشەش ئۈنۈملۈك ۋە قولايلىق. پنېۋماتىك مۇقىملاشتۇرۇلغان قايتا تەڭشەش مېخانىزمى ۋە توختىماي قەغەز بېرىش ۋە يىغىش ئۈسكۈنىسى بىلەن تەمىنلەنگەن. |
|
| 2 | پىچاق مەركىزى ئوققا ئورۇنلاشتۇرۇلغان بولۇپ، بۇراما قىسقۇچلار بىلەن بېكىتىلىدۇ ۋە تىرناقلىق بۇراما بىلەن چىڭىتىلىدۇ. |
|
| 3 | قەغەز كېسىش ئۈسكۈنىسى |
|
| 4 | ھەسەل ئۇۋىسىنى قوغلاش:يۇقىرى تېمپېراتۇرىغا چىداملىق پولاتتىن ياسالغان بولۇپ، ئۆلچەم جەھەتتىن مۇقىم. ئۇ ئۆلچەملىك ئايلاندۇرغۇچ ئىلمەك ئورنىتىشقا ماسلاشتۇرۇلغان بولۇپ، شتاملاش قېلىپلىرىنى ئېنىق ئورۇنلاشتۇرۇشقا ياردەم بېرىدۇ. بۇ يول قوش تېفلون رولىكلىرى بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، يوپۇرماقنى يولدىن ئايرىيالايدۇ ۋە يۇقىرى تېمپېراتۇرا خىزمەت شارائىتىدا يوپۇرماقنىڭ بۇزۇلۇشىدىن ساقلايدۇ. |
|
| 5 | يۇمشاق يوپۇرماقنى ئېچىش رامكىسى: يۇمشاق لايىھە، يۇمشاق گەۋدە، ئىشلىتىش ئاسان ۋە بىخەتەر؛ تارتىشنى تەڭشەش ئىقتىدارىغا ئىگە بولۇپ، يوپۇرماقنىڭ راۋان ۋە توغرا يۆتكىلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ ھەمدە مۆھۈر بېسىشنىڭ توغرىلىقىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ. |
|
| 6 | قۇلۇپلاش تاختىسى تېز ئاپتوماتىك قۇلۇپلاش ئۈسكۈنىسى بىلەن تەمىنلەنگەن؛ ئاستىنقى قۇلۇپلاش تاختىسىمۇ تېز قۇلۇپلاش قۇرۇلمىسى بىلەن تەمىنلەنگەن. بىر قېتىملىق كۇنۇپكىنى بېسىش ئارقىلىق كونترول قىلغىلى بولىدۇ، قۇلۇپلاش ئۈچۈن چىراغنى ئۆچۈرگىلى، قويۇپ بېرىش ئۈچۈن چىراغنى ياندۇرغىلى بولىدۇ، قۇلۇپلاش مەشغۇلاتىنى تېز تاماملاش ئۈچۈن قوراللار يوق، خاتالىقنى تۈزىتىش ۋاقتىنى زور دەرىجىدە قىسقارتقىلى بولىدۇ. |
|
| 7 | ماتورلۇق بېسىمنىڭ ئېشىشى ۋە تۆۋەنلىشىنى ئەمەلگە ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئېكران ئارقىلىق بېسىمنى تەڭشىگىلى بولىدۇ؛ ئادەم-ماشىنا ئارايۈزى قوبۇل قىلىش ئۇچى ۋە مەشغۇلات ئۇچىنى قوش كونترول قىلىشنى قوللايدۇ ھەمدە ماشىنىنىڭ بارلىق مەشغۇلاتلىرىنى تاماملىيالايدۇ. | ![]() |
يەتكۈزۈش بۆلۈمى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | يەتكۈزۈش بۆلۈمى:مېخانىكىلىق قەغەز بېرىش بېسىم چوتكىسى مېخانىزمىنى ئىشلىتىش ئارقىلىق قەغەز تەكشىلىك قۇلۇپلاش ئۈسكۈنىسى رامكىغا تېخىمۇ پۇختا ۋە توغرا ئورنىتىلىپ، ۋاقىتنى تېجەيدۇ، تېخىمۇ بىخەتەر ۋە ئىشەنچلىك بولىدۇ. | ![]() |
ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئاساسلىق قۇرۇلمىسى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئاساسلىق قۇرۇلمىسى | ![]() |
ئېلېكتر قىسمى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | ئادەم-ماشىنا ئىنتېرفېيسى:ئىمپورت قىلىنغان يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى ئادەم-كومپيۇتېر ئۆز-ئارا تەسىر كۆرسىتىش سىستېمىسى بىلەن تەمىنلەنگەن، ھەقىقىي ۋاقىتلىق ھالەتنى نازارەت قىلىش ۋە كۆرسىتىشنى ئەمەلگە ئاشۇرىدۇ، شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا ماشىنىدا خاتالىقلارنى تۈزىتىش ۋە مەسىلىلەرنى ھەل قىلىش ئۈچۈن يېتەكچىلىك بىلەن تەمىنلەيدۇ. |
|
| 2 | ئېلېكتر ئۈسكۈنىسى:بۇ ماشىنا Siemens PLC چاستوتا ئۆزگەرتىش تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ، ئاساسلىق ئېلېكتر زاپچاسلىرى ياپونىيە، فرانسىيە ۋە تەيۋەننىڭ داڭلىق ماركىلىق ئالماشتۇرغۇچلىرىدىن تاللانغان بولۇپ، ئېنىق كونترول قىلىش ۋە ئىشەنچلىك ئىقتىدارغا ئىگە. |
|
| 3 | يوپۇرماقنى ئېچىش ماتور سىستېمىسى:Siemens ماتورى، سېرۋو سىستېمىسى ۋە پروگرامما كونتروللىغۇچ بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، تېز ئىنكاس قايتۇرىدۇ ھەمدە يۇقىرى سۈرئەتلىك مەشغۇلات جەريانىدا يوپۇرماقنى توغرا ئورۇنلاشتۇرالايدۇ. |
|
| 4 | قالدۇق يوپۇق يىغىش چوتكىسى چاق ئۈسكۈنىسى:Siemens سېرۋو ماتورى تەرىپىدىن ھەرىكەتلەندۈرۈلىدۇ ۋە كونترول قىلىنىدۇ، ئايلىنىش سۈرئىتىنى تەڭشىگىلى بولىدۇ، مۆھۈر بېسىش سۈرئىتىگە ماس كېلىدۇ ۋە يوپۇرماقنىڭ مۇقىم تارتىشىشىنى ساقلايدۇ. |
|
| 5 | يوپۇرماق پارچىلاشنى نازارەت قىلىش سىستېمىسى:يۇقىرى سەزگۈرلۈك ۋە ئىشەنچلىكلىك بىلەن، ئۇ مۆھۈر بېسىش جەريانىدا يوپۇرماقنىڭ سۇنۇشىدىن كېلىپ چىقىدىغان ئىشلەپچىقىرىش زىيىنىنى ئۈنۈملۈك ئازايتىدۇ ھەمدە مۆھۈر بېسىش جەريانىنىڭ ئۈزلۈكسىزلىكى ۋە مۇقىملىقىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ. |
|
| 6 | بۇرۇلۇش چەكلىگۈچ:يۇقىرى سەزگۈرلۈك بىلەن، ئۇ ماشىنىنىڭ بىخەتەر ئىشلىشىگە ئۈنۈملۈك كاپالەتلىك قىلالايدۇ، خادىملارنىڭ جىسمانىي يارىلىنىشىنى ئەڭ تۆۋەن چەككە چۈشۈرەلەيدۇ، ھەمدە ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئىشلىمەسلىكى سەۋەبىدىن كېلىپ چىقىدىغان خادىملارنىڭ چىمچىلىشى ۋە قاتناشقا ئۇچرىشى قاتارلىق بىخەتەرلىك خەۋپ-خەتىرىنى ئەڭ تۆۋەن چەككە چۈشۈرەلەيدۇ. | ![]() |
تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇماتلار
| ئەڭ چوڭ قەغەز بېرىش چوڭلۇقى | 1060mm×760mm |
| ئەڭ كىچىك قەغەز بېرىش چوڭلۇقى | 420mm×350mm |
| ئەڭ چوڭ قېلىپ كېسىش چوڭلۇقى | 1050mm×750mm |
| ئەڭ چوڭ مۆھۈرلەش چوڭلۇقى | 1020mm×750mm |
| تۇتقۇچ گىرۋىكى | ≥6 مىللىمېتىر |
| ئىچكى قوغلىشىش چوڭلۇقى | 1120mm×786mm |
| زاپاس دائىرىسى | 80-2000g/m2 قەغەز 0.1-2mm قەغەز≤4mm گاۋرىڭلىق |
| قېپىنى كېسىش توغرىلىقى | ≤±0.075mm (قالىپ كېسىش ۋە مۆھۈر بېسىش) |
| ئەڭ چوڭ قېلىپ كېسىش كۈچى | 600 توننا |
| ئەڭ يۇقىرى قېلىپ كېسىش سۈرئىتى | 5000p/h |
| ئەڭ چوڭ يەملەش ئۈيۈمىنىڭ ئېگىزلىكى | 1600mm (ياغاچ پالتا قوشۇلغان) |
| ئەڭ يۇقىرى يەتكۈزۈش ئۈيۈم ئېگىزلىكى | 1500 (ياغاچ پالتا قوشۇلغان) |
| ئۇزۇنلۇقتىكى كەڭ ئۆلچەم | 250 مىللىمېتىر |
| مۆھۈرلەش ئوق نومۇرى | بەش ئوق |
| ھاۋا ئېھتىياجى | 12 ئىسسىتىش رايونى، 40-180℃ تەڭشىگىلى بولىدۇ |
| ساپ ئېغىرلىقى تەخمىنەن | تەخمىنەن 18 توننا |
| ئاساسلىق ماتورنىڭ قۇۋۋىتى | 18.5KW |
| تولۇق يۈكلۈك ۋات | 58KW |
| ئومۇمىي ئۆلچەم | 7500mm (ئۇزۇنلۇقى: ئالدىن قەغەز قاچىلاش ئۈسكۈنىسى قوشۇلغان) × 4000mm (ئېنىقلىقى: سۇپا قوشۇلغان) × 2300mm (ئېگىزلىكى) |
ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرىنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى
| PLC كومپيۇتېر پروگراممىسىنى كونتروللىغۇچ | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئادەم-ماشىنا ئارايۈزى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئاساسلىق ماشىنا يەتكۈزۈش سىستېمىسى | بىرازىلىيە WEG نىڭ پارتلاشقا قارشى تۇرۇش سىستېمىسى |
| ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى | شنېيدېر |
| ئوپتوئېلېكترونلۇق ئالماشتۇرغۇچ | ياپونىيەنىڭ OMRON |
| ھاۋا ئالماشتۇرغۇچ | شنېيدېر |
| ياستۇق | شىۋېتسىيە SKF |
| ئاساسلىق ماشىنىنىڭ ئۆزگەرتكۈچ | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئازايتىش قۇتىسى | تەيۋەننىڭ CPG |
| ئاساسلىق زەنجىر | گېرمانىيەنىڭ رېنورد شىركىتى |
| ئۈزۈل-كېسىل مېخانىزم | تايۋان |
| سېرۋېر سىستېمىسى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| سىزىقلىق يېتەكلىگۈچ رېلىس | HIWIN |
| ساھىبخاننى قوغداش | مومېنت قوغدىغۇچ |
| تېمپېراتۇرا كونترول سىستېمىسى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئاساسلىق ماشىنىنىڭ ماي بىلەن تەمىنلەش سىستېمىسى | تەيۋەننىڭ WEILIANG |
چۈشەندۈرۈش2







