1060 ئاپتوماتىك ئۈچ ئۇزۇنلۇق ۋە ئىككى يان تەرەپلىك يوپۇرماق بېسىش ماشىنىسى

ئۆزگىرىشچان چاستوتا ئىسسىتىش سىستېمىسى

ماتور

ئېلېكتر قۇتىسى

يوپۇرماق قويۇش رامكىسى تېز يوپۇرماق ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى

ئىمپورت قىلىنغان SKF ياستۇقلىرى

ئىنسان-ماشىنا ئارايۈزى

قەغەز بېرىش بۆلىكى

Siemens سېرۋو

Siemens سېرۋو كونتروللىغۇچ

ئەنگىلىيە رېنودې زەنجىرى

ئاساسلىق ماتور چاستوتا ئۆزگەرتكۈچ

ئاساسلىق ماتور تۇربىنىسى
يەم بېرىش ئورنى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | يەم بەرگۈچى: بۇ يەم بېرىش ئۈسكۈنىسى ياۋروپانىڭ ئىلغار تېخنىكىسىنى قوللىنىپ، تۆت سۈمۈرۈش قاچىسى ۋە تۆت پۈۋلىگۈچ بىلەن تەمىنلەيدۇ. سۈمۈرۈش قاچىلىرىنى تەڭشىگىلى بولىدۇ، بۇ ماشىنىنى توختاتماي تۇرۇپ ھەر خىل تىپتىكى ۋە شەكىلدىكى قەغەزلەرنىڭ مۇقىم يەتكۈزۈلۈشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ. ئاسان تەڭشىگىلى بولىدىغان ئىقتىدارى قەغەزنى سۇيۇقلاشتۇرۇپ، توغرا يەتكۈزۈشكە يول قويۇپ، يۇقىرى سۈپەتلىك بېسىش ۋە قەغەز پىششىقلاپ ئىشلەشكە ئىشەنچلىك كاپالەت بېرىدۇ. |
|
| 2 | نېپىز قەغەزنى بېرىشتە ئىشلىتىلىدىغان ياردەمچى پۈۋلەش ئۈسكۈنىسى بولۇپ، ھاۋا ئېقىمى ھاسىل قىلغان سۇ چىقىرىش ئۈنۈمىدىن پايدىلىنىپ، چاپلىشىپ قالغان قەغەزنى ئۈنۈملۈك ئايرىيدۇ ۋە سۈركىلىش ياكى ستاتىك توك سەۋەبىدىن كېلىپ چىققان قەغەزنىڭ قىسىلىپ قېلىشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ. |
|
| 3 | توشۇش قاپقىقىدىكى يوپۇرماق ئايرىش پۈۋلەش ئۈسكۈنىسى |
|
| 4 | يان تەرەپتىكى ياتقۇزۇش: يان تەرەپ ئالاھىدە لايىھەلەنگەندىن كېيىن ئىتتىرىش ۋە تارتىش ئىقتىدارىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ. زاپچاسلارنى ئالماشتۇرۇشنىڭ ھاجىتى يوق، ھەر خىل مەھسۇلاتلارغا ئاساسەن ماس كېلىدىغاننى تاللىسىڭىز بولىدۇ. يان تەرەپتە ئىشلىگەندە، قەغەز دېگۈدەك يۆتكىلىپ كەتمەيدۇ ۋە قەغەز ئۇپرىمايدۇ، بۇ قەغەزنىڭ يۇقىرى سۈرئەتتە يۆتكىلىشىگە ياردەم بېرىدۇ ھەمدە بىزگە ئۈنۈملۈك خىزمەت بىلەن تەمىنلەيدۇ. |
|
| 5 | تۇتقۇچ تاياق ۋە زەنجىر: قىسىش بالداق ئالاھىدە قاتتىق ئاليۇمىن قېتىشمىسىدىن ياسالغان بولۇپ، ئانود ئوكسىدلىنىش جەريانى بىلەن بىر تەرەپ قىلىنىپ، يۈزىدە زىچ ئۇپراشقا چىداملىق قەۋەت ھاسىل قىلىدۇ، بۇ مۇرەككەپ تەڭشەش مەشغۇلاتىدا يۇقىرى قاتتىقلىقنى ساقلاپ، توغرا قېلىپ كېسىشنى ئەمەلگە ئاشۇرۇپ، خاتالىقنى ناھايىتى كىچىك دائىرىدە كونترول قىلالايدۇ. بوشلۇقنىڭ ئاساسلىق زەنجىرى يېڭىچە كۈچەيتىش تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ، بۇ تېخنىكا زەنجىرنىڭ كۈچىنى ئادەتتىكى زەنجىرگە سېلىشتۇرغاندا تەخمىنەن %45 يۇقىرى كۆتۈرىدۇ ھەمدە يەتكۈزۈش جەريانىدىكى شەكىل ئۆزگىرىشى ۋە ئۇپراشنى ئۈنۈملۈك ئازايتىدۇ، بۇ پەقەت ئىشلىتىش ئېنىقلىقى ۋە مۇقىملىقىنى كۆرۈنەرلىك دەرىجىدە ياخشىلاپلا قالماي، يەنە ئۈسكۈنىلەرنىڭ يادرولۇق زاپچاسلىرىنىڭ ئىشلىتىش ئۆمرىنى ئۇزارتىپ، ئۈنۈملۈك ۋە ئۇزۇن مۇددەتلىك ئىشلەپچىقىرىش مەشغۇلاتى ئۈچۈن ئىشەنچلىك قوللاش بىلەن تەمىنلەيدۇ. | ![]() |
ئاساسلىق سۈرئەت ئۆزگەرتكۈچ
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت | |
| 1 | ئاساسلىق سۈرئەت ئۆزگەرتكۈچ:قۇرت ئوقى گېرمانىيە ئىمپورت قىلىنغان قېتىشما مىس ماتېرىيالىدىن ياسالغان بولۇپ، مېخانىكىلىق ئىقتىدارى ئەلا، يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى ۋە ئېنىق پىششىقلاپ ئىشلەش ئارقىلىق ئالاھىدە ئۇپراشقا چىداملىق. ئېگىلگەن ئوق ۋە قۇرت سوقۇش ئۇسۇلىنى قوللىنىدۇ. |
| |
| 2 | پنېۋماتىك مۇفتا:ياۋروپا ئىشلەپچىقىرىش جەريانلىرى بىلەن چوڭقۇر بىرلەشتۈرۈلگەن، يادرولۇق زاپچاسلار يۇقىرى سۈپەتلىك زاپچاسلاردىن ياسالغان بولۇپ، ئەلا ئىقتىدارغا كاپالەتلىك قىلىدۇ. شاۋقۇن ۋە ئاۋىئاتسىيە تەسىرىنى ئازايتىدۇ، مۇقىم ۋە بىخەتەر مەشغۇلاتنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. ياۋروپا ئېكسپورت ئۆلچىمىگە ماس كېلىدۇ. ئىتالىيە يۇيى مۇفتىسىنى ئىشلىتىش تېخىمۇ مۇقىم بولۇپ، ئۈسكۈنىلەرنىڭ بىخەتەرلىكى ۋە مەشغۇلات راھەتلىكىنى زور دەرىجىدە ياخشىلايدۇ. |
| |
| 3 | ئاساسلىق زەنجىر قوزغاتقۇچ:ئاساسلىق زەنجىر گېرمانىيە ۋە تەيۋەندە رېنولت شىركىتى ئىشلەپچىقارغان ئۈزۈلمە مېخانىزم ئارقىلىق ھەرىكەتلەندۈرۈلىدۇ، بۇ مېخانىزم قېلىپ كېسىشنىڭ توغرىلىقىنى يۇقىرى كۆتۈرىدۇ، ئۈسكۈنىلەرنىڭ بىخەتەرلىكىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ، ماشىنىنىڭ بۇزۇلۇشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ، ئىشلىتىش ئۆمرىنى ئۇزارتىدۇ ھەمدە ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئۇزۇن مۇددەتلىك ئۈنۈملۈك ئىشلىشىگە پۇختا كاپالەت بېرىدۇ. |
| |
| 4 | بىرازىلىيە WEG نىڭ پارتلاشقا قارشى تۇرۇش سىستېمىسى |
| |
| 5 | يۇقىرى سۈپەتلىك Siemens سېنزورلىرى | ![]() | |
كېسىش قىسمى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | كېسىش قىسمى:قېلىپ كېسىش بۆلىكىنىڭ لايىھىسى بىخەتەرلىك ئۇقۇملىرى ۋە ئىنسانپەرۋەرلىك ئامىللىرىنى، شۇنداقلا يۆتكىلىش ۋە ئايلىنىش ئاسان بولغان ئۈسكۈنىلەرنىڭ لايىھىسىنى چوڭقۇر بىرلەشتۈرگەن بولۇپ، تاختا ئورنىتىش ۋە ئورۇنلاشتۇرۇشنى تېخىمۇ تېز ۋە قولايلىق قىلىدۇ. ھاۋا بېسىمىنىڭ مۇقىملىقى ئەسلىگە كەلتۈرۈلىدۇ. ئۈزۈلمەس يەتكۈزۈش ۋە يەتكۈزۈش ئۈسكۈنىسى. |
|
| 2 | مەركىزىي ئورۇنلاشتۇرۇش سىزىقىغا مۇقىملاشتۇرۇلغان؛ پىچاق تاختىسى ۋىنتنىڭ ئەتراپىغا مۇقىملاشتۇرۇلغان قىسقۇچ؛ تىرناق ۋىنتنىڭ ئورنى ۋە مۇقىملاشتۇرۇلۇشىنى تاللاڭ؛ |
|
| 3 | قەغەزنى ياپراقلاش ئۈسكۈنىسى |
|
| 4 | ھەسەل ئۇۋىسىنى قوغلاش:ھەسەل ئارىسى قوغلاش ئۈسكۈنىسى يۇقىرى ئىسسىققا چىداملىق پولاتتىن ياسالغان بولۇپ، ئۆلچىمىنىڭ مۇقىملىقى ناھايىتى ياخشى. ھەسەل ئارىسى قوغلاش ئۈسكۈنىسى ئۆلچەملىك ئالماشتۇرۇش ئىلمەكلىرىنى قوبۇل قىلىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، بۇ ئىلمەكلەر مۆھۈرلەش قېلىپلىرىنى توغرا ئورۇنلاشتۇرۇشقا ئىشلىتىلىدۇ. ھەسەل ئارىسى قوغلاش ئۈسكۈنىسىدىكى ئىككى تېفلىن رولىكى يوپۇقنى قوغلاش ئۈسكۈنىسىدىن ئايرىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن؛ بۇنىڭدىن باشقا، بۇ ئۈسكۈنىلەر قوغلاش ئۈسكۈنىسى يۇقىرى تېمپېراتۇرىدا يوپۇقنىڭ بۇزۇلۇشىنى يوقىتىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن. |
|
| 5 | يۇمشاق يوپۇرماقنى ئېچىش رامكىسى: شۇڭا ئەقىللىق لايىھەلەنگەن بولۇپ، رېشاتكىنىڭ يۇمشاقلىقىنى ساقلاپ، مەشغۇلاتنى ئاسان، تېز، بىخەتەر ۋە قولايلىق قىلىدۇ؛ مۆھۈر بېسىشنىڭ ئېنىقلىقىنى ساقلاش ئۈچۈن، يوپۇرماقنى ئېچىش رېشاتكىسىنى تارتىشنى كونترول قىلىش ئارقىلىق تەڭشىگىلى بولىدۇ، بۇ يوپۇرماقنى ئېچىشنىڭ راۋان، توغرا ۋە ئاسان بولۇشىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. |
|
| 6 | بۇ ئۈسكۈنە تېز ئاپتوماتىك قۇلۇپلاش ئۈسكۈنىسى بار قۇلۇپلاش تاختىسى بىلەن تەمىنلەنگەن، ئۇنىڭ ئاستىنقى قۇلۇپلاش تاختىسىدىمۇ تېز قۇلۇپلاش ئىقتىدارى بار. بىر كۇنۇپكا بىلەن قۇلۇپلاش كۇنۇپكىسى چىراغ ئۆچۈرۈلگەندە قۇلۇپلىنىدۇ، چىراغ بوش ھالەتتە يانىدۇ، بۇ تېز قۇلۇپلاش ۋە قۇلۇپ ئېچىشنى ئەمەلگە ئاشۇرالايدۇ، بۇ ئۈسكۈنىلەرنىڭ خاتالىقىنى تۈزىتىش ۋاقتىنى زور دەرىجىدە قىسقارتىدۇ. |
|
| 7 | بېسىم تەڭشەش جەھەتتە، بۇ سىستېما ئىلغار ئېلېكتر كونترول تېخنىكىسىغا تايىنىدۇ، ئېكران ئارقىلىق ئېلېكتر بېسىمىنى ئاشۇرۇش ۋە تۆۋەنلىتىش قاتارلىق بېسىمنى توغرا تەڭشىيەلەيدۇ. | ![]() |
يەتكۈزۈش بۆلۈمى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | يەتكۈزۈش بۆلۈمى:قەغەزنىڭ نەملىنىشى ۋە سۈرئىتىنى ئاستىلىتىش مېخانىكىلىق يەملەش چوتكىسى مېخانىزمى ئارقىلىق ئەمەلگە ئاشىدۇ. بۇ ئالاھىدە لايىھە قەغەزنى قۇلۇپلاش مېخانىزمىنىڭ ئىقتىدارىنى كۆرۈنەرلىك دەرىجىدە يۇقىرى كۆتۈرۈپ، ئۈستۈنكى رامكىنى تېخىمۇ پۇختا ۋە ئېنىق ئورنىتىشقا شارائىت ھازىرلايدۇ. ۋاقىتنى تېجەيدۇ. تېخىمۇ بىخەتەر ۋە ئىشەنچلىك. | ![]() |
ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئاساسلىق قۇرۇلمىسى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئاساسلىق قۇرۇلمىسى | ![]() |
ئېلېكتر قىسمى
| ياق | قىسىمنىڭ نامى | سۈرەت |
| 1 | ئادەم-ماشىنا ئىنتېرفېيسى:بۇ ئۈسكۈنە ئىمپورت قىلىنغان يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى ئادەم-ماشىنا ئارايۈزىنى ئىشلىتىدۇ. بۇ ئارايۈز ماشىنىنىڭ ئىش ھالىتىنى ھەقىقىي ۋاقىتتا نازارەت قىلىش ۋە توغرا كۆرسىتىش ئىمكانىيىتىگە ئىگە. شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، ئۇ يەنە ماشىنىنى تەڭشەش ۋە مەسىلىلەرنى ھەل قىلىش ئۈچۈن تەپسىلىي ئىش ئۇسۇلى ۋە ھەل قىلىش چارىلىرى بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ، بۇ مەشغۇلاتچىنىڭ ئالاقىدار مەسىلىلەرنى تېز ۋە توغرا ھەل قىلىشىغا ياردەم بېرىدۇ ھەمدە ماشىنىنىڭ مۇقىم ئىشلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ. |
|
| 2 | ئېلېكتر ئۈسكۈنىسى:بۇ ماشىنا Siemens PLC تەرىپىدىن كونترول قىلىنىدۇ، چاستوتا ئۆزگەرتىش ئىقتىدارىغا ئىگە. ھەر خىل ئېلېكتر زاپچاسلىرى، ئالماشتۇرغۇچ ياپونىيە، فرانسىيە، تەيۋەن قاتارلىق داڭلىق ماركىلاردا ئىشلىتىلىدۇ. ئېنىق مەشغۇلات كونترولى ۋە مۇقىم ئىقتىدار ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئۇزۇن مۇددەتلىك مۇقىم ئىشلىشىگە كۈچلۈك تېخنىكىلىق قوللاش بىلەن تەمىنلەيدۇ. |
|
| 3 | يوپۇرماقنى ئېچىش ماتور سىستېمىسى:Siemens ماتور ۋە سېرۋو سىستېمىسىنى قوللانغان بۇ سىستېما ئاكتىپ ۋە تېز ئىنكاس قايتۇرۇش مېخانىزمىغا ئىگە بولۇپ، ھەر خىل مەشغۇلاتلارنى تېز ئىجرا قىلالايدۇ، Siemens پروگرامما كونتروللىغۇچ بار؛ شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، ئۇ يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى ئورۇن بەلگىلەش ئىقتىدارىغا ئىگە بولۇپ، ئاليۇمىن يوپۇرماقنى ئېچىش جەريانىدا توغرا ئورۇنغا قويالايدۇ؛ ھەمدە يوپۇرماقنى يۇقىرى سۈرئەتتە يەملەشنى ئەمەلگە ئاشۇرۇپ، ئىشلەپچىقىرىش ئۈنۈمىنى ئۈنۈملۈك ئاشۇرالايدۇ. |
|
| 4 | قالدۇق يوپۇق يىغىش چوتكىسى چاق ئۈسكۈنىسى:Siemens سېرۋو ماتورىنىڭ كونتروللۇقى ئاستىدا، چوتكا چاقىنىڭ سۈرئىتىنى ئەمەلىي ئىشلەپچىقىرىش ئېھتىياجىغا ئاساسەن جانلىق تەڭشىگىلى بولىدۇ، سۈرئەتنى تەڭشەش ئىقتىدارى ناھايىتى ياخشى بولۇپ، مۆھۈر بېسىش سۈرئىتىگە ماس كېلىدۇ، شۇنداق قىلىپ يوپۇرماقنىڭ تارتىلىشىنى مۇقىم ساقلاپ، تارتىلىشنىڭ ئۆزگىرىشى سەۋەبىدىن ئىشلەپچىقىرىشقا سەلبىي تەسىر كۆرسىتىشتىن ئۈنۈملۈك ساقلىنىدۇ. |
|
| 5 | يوپۇرماق پارچىلاشنى نازارەت قىلىش سىستېمىسى:يوپۇرماق سۇنۇش كۆزىتىش سىستېمىسى، مۆھۈرلەش ئىشلەپچىقىرىشىنىڭ «ئەقىللىق قوغدىغۇچىسى» بولۇش سۈپىتى بىلەن، ئىجابىي ئىنكاس قايتۇرىدۇ ۋە ئىشەنچلىك ھالدا مۆھۈرلەش جەريانىدا يوپۇرماق سۇنۇش سەۋەبىدىن كېلىپ چىقىدىغان زىيانلارنى ئەڭ تۆۋەن چەككە چۈشۈرۈشكە ياردەم بېرىدۇ. |
|
| 6 | بۇرۇلۇش چەكلىگۈچ:ناھايىتى سەزگۈر، ماشىنىنىڭ بىخەتەر ئىشلىشىگە ئۈنۈملۈك كاپالەتلىك قىلىدۇ، مەشغۇلاتچىنىڭ جىسمانىي يارىلىنىشىنى ئەڭ تۆۋەن چەككە چۈشۈرىدۇ، ھەمدە بىخەتەر ئىشلەپچىقىرىش ئۈچۈن پۇختا ۋە ئىشەنچلىك قوغداش توسۇقىنى قۇرىدۇ. | ![]() |
تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇماتلار
| ئەڭ چوڭ قەغەز بېرىش چوڭلۇقى | 1060mm×760mm |
| ئەڭ كىچىك قەغەز بېرىش چوڭلۇقى | 420mm×350mm |
| ئەڭ چوڭ قېلىپ كېسىش چوڭلۇقى | 1050mm×750mm |
| ئەڭ چوڭ مۆھۈرلەش چوڭلۇقى | 1020mm×750mm |
| تۇتقۇچ گىرۋىكى | ≥6 مىللىمېتىر |
| ئىچكى قوغلىشىش چوڭلۇقى | 1120mm×786mm |
| زاپاس دائىرىسى | 80-2000g/m2 قەغەز 0.1-2mm قەغەز≤4mm گاۋرىڭلىق |
| قېپىنى كېسىش توغرىلىقى | ≤±0.075mm (قالىپ كېسىش ۋە مۆھۈر بېسىش) |
| ئەڭ چوڭ قېلىپ كېسىش كۈچى | 300 توننا |
| ئەڭ يۇقىرى قېلىپ كېسىش سۈرئىتى | 5500p/h |
| ئەڭ چوڭ يەملەش ئۈيۈمىنىڭ ئېگىزلىكى | 1600mm (ياغاچ پالتا قوشۇلغان) |
| ئەڭ يۇقىرى يەتكۈزۈش ئۈيۈم ئېگىزلىكى | 1500 (ياغاچ پالتا قوشۇلغان) |
| ئۇزۇنلۇقتىكى كەڭ ئۆلچەم | 250 مىللىمېتىر |
| مۆھۈرلەش ئوق نومۇرى | بەش ئوق |
| ھاۋا ئېھتىياجى | 12 ئىسسىتىش رايونى، 40-180℃ تەڭشىگىلى بولىدۇ |
| ساپ ئېغىرلىقى تەخمىنەن | تەخمىنەن 18 توننا |
| ئاساسلىق ماتورنىڭ قۇۋۋىتى | 11KW |
| تولۇق يۈكلۈك ۋات | 54.5KW |
| ئومۇمىي ئۆلچەم | 7500mm (ئۇزۇنلۇقى: ئالدىن قەغەز قاچىلاش ئۈسكۈنىسى قوشۇلغان) × 4000mm (ئېنىقلىقى: سۇپا قوشۇلغان) × 2700mm (ئېگىزلىكى) |
ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرىنىڭ ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى
| PLC كومپيۇتېر پروگراممىسىنى كونتروللىغۇچ | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئادەم-ماشىنا ئارايۈزى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئاساسلىق ماشىنا يەتكۈزۈش سىستېمىسى | بىرازىلىيە WEG نىڭ پارتلاشقا قارشى تۇرۇش سىستېمىسى |
| ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى | شنېيدېر |
| ئوپتوئېلېكترونلۇق ئالماشتۇرغۇچ | ياپونىيەنىڭ OMRON |
| ھاۋا ئالماشتۇرغۇچ | شنېيدېر |
| ياستۇق | شىۋېتسىيە SKF |
| ئاساسلىق ماشىنىنىڭ ئۆزگەرتكۈچ | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئازايتىش قۇتىسى | تەيۋەننىڭ CPG |
| ئاساسلىق زەنجىر | گېرمانىيەنىڭ رېنورد شىركىتى |
| ئۈزۈل-كېسىل مېخانىزم | تايۋان |
| سېرۋېر سىستېمىسى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| سىزىقلىق يېتەكلىگۈچ رېلىس | HIWIN |
| ساھىبخاننى قوغداش | مومېنت قوغدىغۇچ |
| تېمپېراتۇرا كونترول سىستېمىسى | گېرمانىيەنىڭ SIEMENS شىركىتى |
| ئاساسلىق ماشىنىنىڭ ماي بىلەن تەمىنلەش سىستېمىسى | تەيۋەننىڭ WEILIANG |
چۈشەندۈرۈش2














