1050 تولۇق ئاپتوماتىك مېخانىكىلىق ياپىلاق بېسىملىق قىزىق مۆھۈرلەش ۋە نەقىشلەش ماشىنىسى
قەغەز يەتكۈزۈش جەريانىنىڭ راۋان ۋە پاكىز بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن، قەغەز قىسمىنىڭ سول، ئوڭ ۋە ئارقا تەرىپىگە سىلىندىرلارنى چاپلاپ قويدۇق.

قەغەز ئايرىش ئۈسكۈنىسى قەغەزنىڭ قوش بولۇپ كەتمەسلىكىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن پۈۋلىگۈچنى ئايرىش، قەغەزنى ئايرىش ۋە چوتكىنى سىلىقلاش قاتارلىق ئىقتىدارلارغا ئىگە.

قەغەز توپلىنىش ئورنىنى سول ۋە ئوڭغا تەڭشىگىلى بولىدۇ.

قەغەز ئېلىش ئۈسكۈنىسى سېرۋو ماتور ئارقىلىق ھەرىكەتلەندۈرۈلىدۇ، سۈرئەتنى ئەركىن تەڭشىگىلى بولىدۇ. قەغەز ئېلىش ئوقىغا شامالدۇرغۇچ سىيرىۋېتىش ئۈسكۈنىسى ئورنىتىلغان بولۇپ، چوڭ دائىرىدە قىزىق مۆھۈر بېسىش جەريانىدا قەغەز ۋە ئېلېكتروخىمىيىلىك ئاليۇمىننى ئايرىيالايدۇ.

Omron ئېلېكتر كونترول سىستېمىسى بىلەن تەمىنلەنگەن.

ئۈسكۈنىلەرنىڭ بېسىمى مېخانىكىلىق تۆت ھالقىلىق مېخانىزمنى قوللىنىدۇ، بۇ مېخانىزم چوڭ بېسىم ئاستىدا مۇقىم خىزمەت قىلالايدۇ.

ئاساسلىق ماتور يۇقىرى بۇراش مومېنتىغا ئېرىشىش ئۈچۈن، پلانېتا ئېنىقلىق تۆۋەنلىتىش ئۈسكۈنىسى بىلەن تەمىنلەنگەن Kinco سېرۋو ماتورىنى ئىشلىتىدۇ.



ئىككى ئوقلۇق ئېلېكترولىتلىق ئاليۇمىن يوپۇق تارتىش ئۈسكۈنىسى بىرلا ۋاقىتتا ئىككى خىل ئوخشىمىغان ئېلېكترولىتلىق ئاليۇمىن سەكرەش ھالىتىنى ئەمەلگە ئاشۇرالايدۇ.
كۆتۈرۈش سۇپىسى ۋە قوبۇل قىلىش سۇپىسىنىڭ ھەر ئىككىسىنى ئېلېكترلىك ئۇسۇلدا كۆتۈرگىلى بولىدۇ، قەغەزنىڭ ئېگىزلىكىگە ئاساسەن ئاپتوماتىك كۆتۈرۈش ۋە چۈشۈرۈشنى ئەمەلگە ئاشۇرغىلى بولىدۇ.

بۇ ئۈسكۈنە ئالدى ئۆلچەش ۋە تارتىش ئۆلچەش ئىقتىدارىغا ئىگە بولۇپ، قەغەزنىڭ توغرا تىزىملىتىش ئورنىنى ئەمەلگە ئاشۇرالايدۇ.

قەغەز ئېلىش ئوقى قەغەز چىقىرىش ئوقىدىن ئايرىلىدۇ، ھەمدە ئۈسكۈنىلەرنىڭ تېخىمۇ ئۈنۈملۈك ئىشلىشى ئۈچۈن ئىككى ئوقلۇق لايىھە قوللىنىلىدۇ.

ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئىشلىتىلىشى چوڭ ئېكران لايىھىسىنى قوللىنىدۇ، كۆرۈنۈشچانلىقى يۇقىرى بولىدۇ.



ئۈسكۈنىلەرنىڭ قەغەز بېرىش قىسمى ۋە قوبۇل قىلىش قىسمى قوغداش ئۈسكۈنىلىرى بىلەن تەمىنلەنگەن، ئاساسلىق مەشغۇلات قىسمى قوغداش فوتوئېلېكتر بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، ئەگەر تېگىلسە دەرھال توختىتىلىدۇ.
ھاۋا مەنبەسىنى مۇستەقىل تەڭشىگىلى بولىدۇ.

تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇماتلار
| ئەڭ چوڭ قەغەز چوڭلۇقى | 1050mm×750mm |
| ئەڭ تۆۋەن قەغەز چوڭلۇقى | 100mm×100mm |
| ئەڭ چوڭ ئىسسىق مۆھۈرلەش چوڭلۇقى | 1000mm×750mm |
| ئەڭ يۇقىرى قىزىق مۆھۈرلەش سۈرئىتى | 2500S/H |
| تۇتقۇچ گىرۋىكى | ≥15 مىللىمېتىر |
| مۆھۈر بېسىش توغرىلىقى | ≤±0. 1mm (قالىپ كېسىش ۋە مۆھۈر بېسىش) |
| ئەڭ يۇقىرى ئىسسىقلىق بېسىش بېسىمى | 150 توننا |
| ئەڭ چوڭ يەملەش ئۈيۈمىنىڭ ئېگىزلىكى | 700 مىللىمېتىر (ياغاچ پالتاسىز) |
| ئەڭ يۇقىرى يەتكۈزۈش ئۈيۈم ئېگىزلىكى | 750mm (ياغاچ پالتا قوشۇلغان) |
| مىسلاش سانى | ئىككى ئوق |
| قىزىتىش تېمپېراتۇرىسى دائىرىسى | ئىسسىتىش رايونلىرى، 20-200℃ تەڭشىگىلى بولىدۇ |
| ساپ ئېغىرلىقى تەخمىنەن | 6.5 توننا |
| ئاساسلىق ماتورنىڭ قۇۋۋىتى | 7.5KW |
| تولۇق يۈكلۈك ۋات | 30 كىلوۋات |
| ئومۇمىي ئۆلچەم | 2800mm(ئۇزۇنلۇق) ×1700mm(كەڭلىك) ×2000mm(ئېگىزلىك) |










